ליטיגציה אזרחית

תחום הליטיגציה האזרחית, הוא למעשה לב ליבו של מקצוע עריכת הדין.

הליטיגטורים, אותם עורכי דין אשר מייצגים את לקוחותיהם בפני בית המשפט, הם אמני משפט, אשר נדרש מהם לדעת היטב את החוק, את הפסיקה, את פרטי העניין בו הם מייצגים עד הפרט הכי קטן, ואף נדרש מהם "לשלוף פתרונות מהכובע" במהלך הדיונים המשפטיים, וליתן תשובה מיידית לכל שאלה שתעלה מבית המשפט או מהצד שכנגד.

תחום הליטיגציה האזרחית הוא מגוון ביותר, וכולל בתוכו תביעות אזרחיות, תביעות מסחריות, תביעות בענייני חוזים, תביעות מקרקעין, תביעות לשון הרע, תביעות להגנת הפרטיות, תביעות בנושאי סכסוכי שכנים, תביעות בנושאים כספיים, תביעות בדיני אישות, תביעות בדיני משפחה, תביעות בענייני צוואות וירושות, ועוד ועוד.

משרדנו אף עוסק בהקמת חברות, כאשר תחום זה אף הוא חלק מהדין האזרחי, כאשר במסגרת הקמת החברות נדרש המשרד לא אחת, לנסח הסכמים בין השותפים ו/או בעלי המניות, לצורך הסדרת פעילות החברה ומניעת סכסוכים עתידיים.

עו"ד הדר רז, היה תלמידו של אמן הליטיגציה האזרחית, עו"ד יגאל מזרחי, אשר עוסק בתחום זה במשך 40 שנה, כאשר עו"ד רז התלווה לעו"ד מזרחי במאות תיקים במשך תקופה של מעל 3 שנים, בה צבר עו"ד רז ניסיון רב בתחום הליטיגציה האזרחית.

עו"ד רז ייצג ומייצג במאות תיקים בליטיגציה אזרחית, הוא בקיא ברזי ההופעה בבתי המשפט, ותחום הליטיגציה הוא תחום מומחיותו העיקרי. עו"ד רז עוסק בתחום מאז שנת 2012.

נקלעת לסכסוך אזרחי? ברצונך להגיש תביעה אזרחית? זכויותיך קופחו ואתה מעוניין למצותן? פנה כבר עכשיו לייעוץ משפטי מעו"ד הדר רז בתחום זה.

מתעניינים בנושא זה? פנו עכשיו לייעוץ ראשוני בטל' 050-8668908.

שלחו הודעה ישירות לוואצאפ
שלח