התמחויות המשרד

זכויות בעלי חיים ומניעת הסגרים

עו"ד הדר רז הינו פעיל למען זכויות בעלי חיים מזה שנים רבות, הוא מגדל חיות בית כל חייו (כלבים, חתולים, ארנבוני בית, שרקנים, דגים ועוד) והוא אף פעיל בהתנדבות להצלת בעלי חיים.

הוצאה לפועל, פירוק חברות ופשיטת רגל

עו"ד הדר רז, חבר בוועדת ההוצאה לפועל הארצית של לשכת עורכי הדין, זה קדנציה שנייה.
עו"ד הדר רז, מעביר הרצאות והדרכות בנושא הוצאה לפועל, ואף מדריך פקידות הוצל"פ לעבודה במשרדי עורכי דין.

ליטיגציה אזרחית

תחום הליטיגציה האזרחית, הוא למעשה לב ליבו של מקצוע עריכת הדין.
הליטיגטורים, אותם עורכי דין אשר מייצגים את לקוחותיהם בפני בית המשפט, הם אמני משפט, אשר נדרש מהם לדעת היטב את החוק, את הפסיקה, את פרטי העניין בו הם מייצגים עד הפרט הכי קטן, ואף נדרש מהם "לשלוף פתרונות מהכובע" במהלך הדיונים המשפטיים,

צוואות וירושות

״הואיל ואין אדם יודע יום פקודתו״ – או במילים אחרות, הדבר היחיד הבטוח בעולמנו, הוא המוות, וכל אדם אשר חושב על יום מותו, מעוניין גם לדאוג לצאצאיו בהמשך דרכם.

הקמת חברות וטיפול שוטף בהן.

משרדנו עוסק בתחום דיני החברות, הקמת חברות, ייעוץ שותף לחברות, עריכת הסכמים שונים בענייני חברות, טיפול שותף בענייני החברה, ואף מאפשר פעילות שותפת בריטיינר לחברות לשם הייעוץ המשפטי במהלך כל הפעלת החברה (לחברות גדולות ולחברות קטנות כאחד).

חוזים, הסכמים ושכירות

משרדנו ייצג חברות גדולות וקניונים בהסכמי שכירות מסחריים, ייצג גם שוכרים ומשכירים פרטיים בהסכמי שכירות, וייצג צדדים שונים בהסכמי הלוואה, הסכמי מכר ורכישה, הסכמי התקשרות מסחריים, הסכמי מייסדים של חברות ועוד.

ייפוי כח מתמשך

ייפוי כח מתמשך הוא מסמך משפטי, בו אדם מביע את רצונותיו למקרה בו לא יהיה כשיר להחליט עבור עצמו. מנסח המסמך מכונה "הממנה" והוא שקובע מי ישמש כאפוטרופוס עליו למקרה בו לא יהיה כשיר. אותו אפוטרופוס מכונה "מיופה הכח", והוא חייב לפעול בהתאם להנחיות של הממנה במסמך ייפוי הכח המתמשך.

פרטי יצירת קשר:

שלחו הודעה ישירות לוואצאפ
שלח